NÁKLADNÁ DOPRAVA – DO 3t VÁHY TOVARU


auto

„Malá dodávka“ - FIAT DUCATO : 

Rozmer: 3,3m dĺžka, 1,9m výška, 1,8m šírka. Šírka medzi vnútornými blatníkmy 142cm. Odvezie cca. 25 balení polystyrénu (1x0,5x0,5), nábytok, malé sťahovania (garzónka či 1,5izbový byt). Odvezie profily, železá aj drevo až do dĺžky 5m. Taktiež odvezie paletu sadrokartónu či cementu, alebo inej vrecoviny do váhy 1,6 t. Veľmi ideálne na odvoz sute, bytových jadier, starého nábytku, odpadu a starého železa do zberu. 


objemy dodávky

  

Nákladný priestor je z vnútornej strany obložený drevom, čo vytvára ideálne podmienky pre prevoz materiálu, ktorý by mohol poškodiť vnútornej časti vozidla.

 

 

            CENA: v rámci mesta 10€, mimo mesta 0,33€ / km 

 


dodávka iveco

 „Veľká dodávka“ - IVECO DAILY : 

Rozmer: 4,6m dĺžka, 2,1m výška, 1,8m šírka. Šírka medzi vnútornými blatníkmi 104cm. Odvezie cca. 38 balení polystyrénu (1x0,5x0,5). Vďaka rovnej podlahe je ideálny na nábytok, porezy nábytku, vstavaný nábytok z prvovýroby, (stredné sťahovania 2ka či menší 3izbový byt), odvezie profily, železá, aj drevo až do dĺžky 7m. 


 

objemy dailyTaktiež odvezie paletu sadrokartónu, či dve palety cementu, alebo inej vrecoviny do váhy 3t. Veľmi ideálne na odvoz sute, bytových jadier, starého nábytku, odpadu a starého železa do zberu. Nákladný priestor je z vnútornej strany obložený drevom, čo vytvára ideálne podmienky pre prevoz materiálu ktorý by mohol poškodiť vnútornej časti vozidla.

 

CENA: v rámci mesta do 1,5t = 12 €, mimo mesta 0,4€ / km

                                                         do    3t = 15 €, mimo mesta 0,5€ / km

 

sťahovacia dodávkaPlachta“ - RENAULT MASTER + CITROEN JUMPER 

Rozmer: 4,8m dĺžka, 2,3m výška, 2,23m šírka. Nemá vnútorné blatníky. Rovná plocha po celej šírke aj dĺžke. Nákladka možná aj z boku po celej dĺžke a aj z hora žeriavom po celej dĺžke. Veľmi ideálne na zatepľovanie. Odvezie cca. 75 balení polystyrénu (1x0,5x0,5) a dve palety lepidla. Vďaka rovnej podlahe ideálny na nábytok, porezy nábytku (zbalené aj na paletách), vstavaný nábytok z prvovýroby, (veľké sťahovania 3 dokonca aj 4 izbový byt, kompletné kancelárie, sklady, archívy ), odvezie profily, železá aj drevo až do dĺžky 8m. Taktiež odvezie dve palety sadrokartónu či dve palety cementu, alebo inej vrecoviny do váhy 3t. 

 
CENA: v rámci mesta 15€, mimo mesta 0,50€ / km Tešíme sa na Váš tovar.


Autodoprava